Inštalačné poplatky

Prenájom Set-to-boxu: 24 mesačná viazanosť: 59€ - jednorázovo
Prenájom Set-to-boxu: 36 mesačná viazanosť: 39€ - jednorázovo
Prenájom Set-to-boxu: 24/36 mesačná viazanosť: 2,00€ - mesačne
Možnosť sledovania prostredníctvom SmartTV : ZDARMA
Každá ďalšia TV : 1,90€ / mesačne (nezahŕňa poplatok za Set-to-box)
Možnosť nahrávanie programu ( Max. 50 hodín ) : ZDARMA
Archív až do 7 dní pri vybraných programoch : ZDARMA
Podporované SmartTV zariadenia a platformy (nie je nutný set top box) : Podporované platformy

Základný balík "Štart a Štart Plus" za 6,49€ s DPH

Základný balíček ponúka viac ako 80 kanálov celkovo aj v HD spolu s 7-dňovým archívom a až 50 hodín ľubovoľných nahrávok. Pre aktiváciu rozšíreného balíka je vždy potrebné mať aktivovaný základný balík.

Vyskladajte si "Mojich 7" staníc podľa seba za 5,90€ s DPH

Namixujte si 7 stanic podľa svojho výberu. Každý mesiac ich môžete obmeniť. PO ZAPLATENÍ BALÍČKU sa vo vašom nastavení účtu objaví možnosť zvoliť si 7 prémiových staníc z celkovo ponúkaných 32. Po 30 dňoch si môžete vybrať novú kombináciu staníc. K vašim 7 staniciam dostanete vždy zdarma 4 kanály Óčka v HD kvalite. Niektoré kanály sú v ponuke iba spoločne v skupinách: Eurosport 1 + Eurosport 2 (skupina Eurosport) a Animal planet + Discovery + ID

Detský balíček za 2,49€ s DPH

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. A teraz niečo pre deti! Balíček plný animovaných aj hraných seriálov a rozprávok pre deti, ktorý zabaví aj toho najneposednejšieho nezbedníka. Programy poskytujúce skvelú zábavu, ale aj pomoc pri rozvíjaní komunikačných a poznávacích schopností u tých najmenších divákov.

Dokumentárny balíček za 3,79€ s DPH

Sledujte nové pohľady na udalosti svetových dejín, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných miest a exotických krajín, tie najlepšie zábery zo sveta divokých aj domácich zvierat.

Balíček ŠPORT za 8,49€ s DPH

Objednajte si ŠPORT - programovú ponuku, ktorá Vás už nikdy nenechá v štichu pri hľadaní zábavy. Ponúkne Vám všetky možné športy a už Vám nikdy neunikne žiadne majstrovstvo a žiadna z obľúbených líg.

Relaxxx za 9,30€ s DPH

Relaxačný balíček pre dospelých, plný erotiky a vzrušenia. Rodičovský PIN pre erotické kanály je potrebné si nastaviť na webe, v sekcii Nastavenie -> Profil.

FilmBox za 5,00€ s DPH

Vychutnajte si rodinu filmových kanálov FilmBox zahrňujúcu veľkofilmy, filmy pre náročného diváka, zábavu pre celú rodinu aj pre dospelých, bojové umenia aj dokumenty, hudbu aj módu. S FilmBoxom získate úplnú všehochuť v jedinej službe!

Balíček "Basic SK" za 12,80€ s DPH

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Optimalizujte zábavu a cenu balíčkom BASIC. Veľmi vhodne rozširuje základné slovenské kanály o stanice zamerané na filmy, dokumenty, šport a celú rodinu bez zbytočných výdavkov na zvlášť spoplatnené kanály. Vďaka BASIC sa celá Vaša rodina bude môcť vždy pozerať, na čo bude chcieť. Súčasťou balíčku je filmotéka.

Balíček "MAX SK" za 13,99€ s DPH

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery a mnohých ďalších. MAX Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Súčasťou balíčku je filmotéka. Rodičovský PIN pre erotické kanály je potrebné si nastaviť na webe, v sekcii Nastavenie -> Profil.

Balíček "MAX SK + HBO GO" za 23,70€ s DPH

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou MAXI. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery, FilmBox, HBO a mnohých ďalších. MAXI Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Súčasťou balíčku je filmotéka.

Balíček "HBO" za 6,80€ s DPH

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Svoje vlastné prémiové potešenie bez reklám, 24 hodín denne.

HBO Maxpack SK za 10,90€ s DPH

Všetky kanály od HBO vrátane HBO GO v jednom balíčku. Sledujte populárne filmy a seriály po celý deň.

Filmový SK za 5,59€ s DPH

Balíček pre milovníkov filmov najrôznejších žánrov.

Maďarský balíček za 3,00€ s DPH

Najpopulárnejšie maďarské kanály teraz v jednom balíčku. Spravodajstvo, seriály ale aj hudba.

Ruský balíček za 3,90€ s DPH

Populárnej ruskej TV kanály v jednom balíčku: spravodajstvo, filmy, hudba.

Prevádzkovateľom služby je spoločnosť SledovanieTV.sk s.r.o., so sídlom Miletičova 1, 821 08, Bratislava, IČ: 47374063. Obsah televíznych kanálov v jednotlivých ponukách a balíčkoch sa môže meniť.

Kontakty

OravaNet,Slovakia,spol. s.r.o.
Mieru 551/18
028 01 Trstená
Zákaznícky servis info@oravanet.sk

Kde nás nájdete

OravaNet, Slovakia, spol. s. r. o.
Mieru 551/18
028 01 Trstená

TECHNICKÁ PODPORA

Zákaznícky servis info@oravanet.sk
Zákaznícky servis +421 915 70 78 70