Užitočné programy

Nie každý ma prehľad o programoch ktoré ma možnosť získať zadarmo a legálne tzv. freeware. Vo väčšine prípadov si s týmto softvérom bežný užívateľ absolútne vystačí. Preto Vám prinášame užitočné programy ktoré si môžete stiahnuť zdarma a uľahčia Vám každodennú prácu na internete.

Užitočné programyAvast! Antivirus Free 2014 (Stiahni)

Avast je komplexný antivírový balík. Dokáže chrániť Váš PC proti červom, vírom a Trójanom, ochrana je certifikovaná u ICSA.

Užitočné programyMicrosoft Security Essentials (Stiahni 32bit) (Stiahni 64bit)

Využite Microsoft Security Essentials ako pomôcku pri ochrane pred vírusmi, spyware a ďalším škodlivým softvérom. Aplikácia poskytuje ochranu v reálnom čase pre počítače v domácnostiach alebo v malých podnikoch.

Užitočné programyGoogle Chrome (Stiahni)

Google Chrome je prehliadač, ktorý v sebe spája minimalistický dizajn a dômyselnú technológiu pre rýchlejší, bezpečnejší a jednoduchší web.

Užitočné programyMozilla Firefox (Stiahni)

Mozilla Firefox je mnohokrát ocenený prehliadač novej generácie. Vďaka Firefoxu môžete surfovať rýchlejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie, než s akýmkoľvek iným prehliadačom.

Užitočné programyMozilla Thunderbird (Stiahni)

Thunderbird robí elektronickú poštu bezpečnejšou, rýchlejšou a jednoduchšou než kedykoľvek predtým, s najlepšou implementáciou funkcií, akými sú inteligentné antispamové filtre, vstavaná kontrola pravopisu, podpora rozšírení a ešte oveľa viac.

Užitočné programyICQ (Stiahni)

Program ICQ je komplexný chatovací klient z množstvom funkcií. Okrem písania ICQ podporuje aj internetové telefonovanie, využívanie rôznych nadstavieb z "Xtraz" ( hry a pod. ), sadu smajlíkov. Program je možné napojiť aj na facebook alebo google +

Užitočné programySkype (Stiahni)

Skype je jeden z najlepších programov pre telefonovanie a videohovory cez internet. Jeho používanie v rámci internetu je úplne zadarmo.

Užitočné programyVLC media player (Stiahni)

Prehrávač väčšiny multimediálnych súborov, ako aj diskov DVD, Audio CD, VCD a umožňuje aj prácu s rôznymi protokolmi na vysielanie dátových tokov (streamovanie).

Užitočné programyTeamviewer (Stiahni)

Potrebujete vzdialenú pomoc? Aplikácia TeamViewer poskytuje jednoduchý, rýchly a bezpečný vzdialený prístup k počítačom so systémom Windows, Mac a Linux.

Kontakty

OravaNet, Slovakia, spol. s. r. o.
Mieru 551/18
028 01 Trstená
Zákaznícky servis info@oravanet.sk

Kde nás nájdete

OravaNet, Slovakia, spol. s. r. o.
Mieru 551/18
028 01 Trstená

TECHNICKÁ PODPORA

Zákaznícky servis Po-Pi 8:00 až 19:00
Zákaznícky servis +421 915 70 78 70